Federasyonlar

İç Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu

Genel Başkan: Abdullah TURHAN

İletişim:

Cep: 0 535 344 22 59

e-psota: abdullahturhan26@gmail.com

ÖZGEÇMİŞİ

06.02.1973 Eskişehir doğumluyum. İlk, orta ve Lise eğitimimi Eskişehir’de tamamladım. Genç yaşta iş hayatına atıldım ve 1989 yılında Eczacıbaşı Yapı gereçleri ve Armatür sanayinde (ARTEMA) 4 yıl çalıştıktan sonra Yerel ve Ulusal basında (Es TV, Kanal 26, ATV, Samanyolu TV kuruluşlarında kameramanlık, Sonhaber Gazetesi, İstikbal Gazetesi ve İki Eylül Gazetelerinde spor muhabirliği ) 1993-1998 yılları arasında görev aldım. Şu anda Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş. (TÜLOMSAŞ) Basın Yayın ve Halkla İlişkiler bürosunda 14 yıldır çalışmaktayım.

Spor yaşantım Mahalle futbol takımında kalecilikle başladı Tepebaşı Kolejspor kulübünde lisanslı olarak futbol oynadım. Sonra Judo dersleri aldım ve daha sonra özel salonda Taekwon-Do dersi almaya başladım ,Vücut Geliştirme sporu ile ilgilendim. Lider spor kulübünde Kick Boks dersleri aldım ve bu kulübün kurucuları arasında yer aldım. Eskişehir Potaspor kulübü ile Basketbol branşında yöneticilik yaptım. Bunun yanında Basın mensubu olarak Eskişehirspor ve amatör spora 5 yılı aşkın bir zaman hizmet ettim Genç Osmanlılar Derneği, Anadolu Gençlik Derneği, Demirspor Kulübü gibi sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptım. Halen Kamer Gençlik ve Spor Kulübü Başkanıyım.

2005 yılından bu yana gençlerin sporla iç içe olması için piknikler, iftar programları, kitle organizasyonlarında spor gösterileri, İller arası turnuvalar, eğitim seminerleri, sporcuların kaynaşması için geziler( Sporcular Şehit Dedeleriyle buluşuyor” Çanakkale Gezisi- Bursa Gezisi “Balkan Şampiyonası”)organizasyonları tertip ettik. Eski bir basın mensubu olarak tüm organizasyonları yerel basında duyurmak için iletişimin sunduğu tüm olanakları seferber ederek basında yayımlanmasını temin ile en üst seviyede tanıtmaya çalıştık. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz Odunpazarı Belediyesi ile sponsor firmaların katkılarını alarak İller arası “Fetih Kupası” turnuvasını geleneksel hale getirerek 3. kez düzenledik. Ortak katılımdan yanayım. “Benim dediğim değil, bizim dediğimiz ve Hak önemlidir” düsturu ile Velileri de sporun içine çekerek yapılacak her türlü organizasyonlarda çoğulcu katılım ve fikirleri hayata geçirmeye çalışıyorum.

Adres: Vişnelik Mah. Park sok. No:14/1 Eskişehir 
Telefon: 0 222 2254098/ 0 535 3442259
İş yeri: TÜLOMSAŞ (Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş.) Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Eskişehir. Tel: 0 222 224 00 00 (3552-3553)
E mail-İnternet: www.kamerspor.com/abdullahturhan26@gmail.com/ abdullahturhan26@hotmail.com