Haberler

MİLLİ DÜŞÜNCE, YERLİ ÜRETİM !

30 Mayıs 2017 Salı 01:40 MİLLİ DÜŞÜNCE, YERLİ ÜRETİM !

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu olarak “Düşüncesiz hareket yanlış yaptırır” ilkesi ile yola çıkıp başlatmış olduğumuz ve ilkini 2 Haziran 2017 tarihinde saat 16:00 da Harran Üniversitesi'nde düzenleyeceğimiz “ %100 Milli Düşünce, Yerli Üretim ve Doğru Tercih “ programımız ile 3 tarafı deniz, 4 tarafı ise fırsat ve tehditlerle dolu Ülkemizin bu coğrafyada kendi savunma sanayisini, uzay sanayisini, uçağını, gemisini, tankını, yerli otomobilini, katma değeri yüksek fabrikalarını ve ileri teknoloji üreten sanayisini oluşturabilmesi için öncelikle milli ve yerli düşüncenin geliştirilmesi konusunu amaçlamaktayız.

Küresel ekonomideki sarsıntılara rağmen Türkiye ekonomisi son yıllarda heyecan verici gelişmeler kaydediyor. Bunların da verdiği özgüvenle Türkiye daha uzun vadeli ve derinlikli hedefler ortaya koyuyor. Yerli üretim fikrinin böyle kendi kültür ve geleneğini referans alan bir hükümet döneminde yükselmesi de bunun göstergesi.

Bu maksatla Ülkemiz genelinde farkındalık oluşturmak için gerçekleştireceğimiz programlarda İstişare Heyeti değerli isimlerden oluşmaktadır:

1- TCCB Başdanışmanı Emekli Tuğgeneral Adnan TANRIVERDİ
2- TCCB Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu
3- THY TEKNİK A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil TOKEL
4- Emekli Albay Kadir UĞURLU
5- İşadamı Nejdet KÜLÜNK
6- SSM Alt Sistemler Daire Başkanı Ata ŞENLİKÇİ
7- Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal OKUDAN
8- Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Sekreteri Ertuğrul KARATAY

www.genckonfed.org
Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu
#TGKKF #genç #Genckonfed #konfederasyon #gençlikkulüpleri #TürkiyeGençlikKulüpleriKonfederasyon...
 
Yorum Ekle